Rize Sohbet Sitesi

Rize Sohbet Sitesi

98 0 GOKYUZUM
Sohbet 12 Şubat 2021, Cuma

Rize Sohbet Sitesi

 

Rize Sohbet Sitesi ‘ne Hoş Geldiniz. Karadeniz Bölgesi’nden katılım sağlayan tüm kullanıcılarımız ile kalıcı arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar edinebilir ve ayrıca günün vermiş olduğu stresten uzaklaşarak nezih bir Sohbet ortamında rahat bir nefes alabilirsiniz. Üstelik hiç bir ücret ödemeden ve üyeliksiz olarak anında mobil olarak sohbet odalarımız içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

 

Rize Sohbet Sitesi

Rize Sohbet Sitesi

 

Rize, Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan ve Karadeniz’e sahili olan bir ildir. Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Rize’nin, batısında Trabzon, doğusunda Artvin, güneybatısında Bayburt, güneyinde Erzurum illeri bulunur. İl, Laz, Hemşin, Türk, Müslüman Rum ve Gürcü topluluklarına ev sahipliği yapar. Şehrin 348 bin 776 kişilik nüfusu bulunmaktadır.

İlimizin İlçeleri; Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere ve Pazar’dır.

Karadeniz’in karakteristik özelliklerini taşıyor olup dik yamaçlı vadileri, dağları, gölleri, yaylaları, köprüleri, kaleleri ve dereleri oldukça önemli bir turizm beldesidir. Yaz ve ilkbahar zamanlarında oldukça yüksek sayıda turist ağırlayan şehir, potansiyelini her geçen gün artırmaktadır. Rize ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Şehirde gezilmesi görülmesi gereken pek çok doğal yer bulunmaktadır. Ayrıca ülkemizin ünlü yaylaları da Rize şehrinde yer almaktadır.

 

Rize

Rize

 

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda ve deniz kıyısında yer alan ilimizin en temel özelliği, yaş çay üretiminin merkezi olmasıdır. İlimizin ekonomisine ve ticaretine, makinesiz yapılan çay tarımı damgasını vurmuştur. Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu olan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü de Rize ilimizdedir. Ülkemizin yaş çay üretiminin üçte ikisine yakını Rize’de yapılır.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Ücretsiz Rize Sohbet Sitesi

 

Gün içerisinde istediğiniz zaman mobil sohbet üzerinden siteye giriş yapmak son derece kolay olacağından; bunu göz önünde bulundurun ve hemen siz de sohbet odalarımızın sizlere sunmuş olduğu sınırsız bir hizmetlerden faydalanmaya başlayın. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet anlayışımız sayesinde, online olan kullanıcılarımız ile herhangi bir sorun olmadan dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Ücretsiz Sohbet odalarımız ile keyifli bir sohbet etmeniz mümkündür. Hem sizin için fırsata dönüşecek hem de gayet eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak olan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Rize Sohbet Ortamı Hoş SohbetLer DiLer

 

Rize Sohbet Sitesi

Rize Sohbet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
sohbet