Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

68 0 GOKYUZUM
Sohbet 4 Ocak 2021, Pazartesi

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi ‘ne hoş geldiniz. Günlük hayatımız da çoğu zaman sadece seviyeli insanlar ile tanışmak, onlarla sohbet etmek ve onlarla zaman geçirmek isteriz. Kaliteli Sohbet Siteleri olarak siz değerli sohbet severlere kalıcı arkadaşlıkları ve gerçek dostlukları bulacağınız; üstelik günün her saati aktif bir şekilde hizmet vermekte olan Arkadaş Sohbet Ortamı platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden sınırsızca yaralanma imkanına sahipsiniz. Seviyeli Sohbet Odaları sayesinde farklı ülkelerden ve diğer illerden katılım sağlayan bir çok bay ve bayan kullanıcı ile keyifli sohbetler edebilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık otuzuncu şehridir. İlimizin nüfusu 771.932’dir. Karadeniz Bölgesi’n de, Orta ve Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. İlin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun ili vardır.

İlimizin İlçeleri; Akkuş Altınordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru, Ordu Mesudiye Perşembe, Ordu Ulubey Ünye’dir.

 

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

 

Ordu ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. İl Türkiye fındık üretiminin %51’ini sağlamaktadır. Nüfusun %70’inin geliri ise fındıktan karşılanır. Alternatif olarak kivi, soya gibi ekonomik değeri yüksek tarım ürünlerine yönelim başlamıştır.

Ordu halk müziği ve geleneksel halk oyunları çevre illerle benzerlikler göstermektedir. Bağlama, kemençe, davul zurna, davul klarnet (yöresel tabirle gırnata) gibi çalgıların bir arada kullanıldığı yörede oyunlar ilçeden ilçeye değişmekle birlikte karşılama ve horon ağırlıklıdır. Zengin turizm potansiyeline sahip ilde, kıyı, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinliklere imkân sağlayacak unsurlar mevcuttur. Yason Burnu’nun yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

 

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Mobil Ordu Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet uygulamamız sayesinde sohbet odalarımıza hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Sohbet odalarına belirleyeceğiniz bir rumuz ile  ücretsiz ve üstelik üyeliksiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Mobil Sohbet Odaları alanında en güvenli ve en kaliteli hizmeti siz değerli kullanıcılarına veren adreslerden bir sohbet sitesidir.

 

Ordu Sohbet OdaLarı Hoş SohbetLer DiLer

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
sohbet