Kastamonu Sohbet Ortamı

Kastamonu Sohbet Ortamı

82 0 GOKYUZUM
Sohbet 27 Aralık 2020, Pazar

Kastamonu Sohbet Ortamı

Kastamonu Sohbet Ortamı’ na Hoş Geldiniz. Kaliteli Sohbet Sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak ve üyelik gerektirmeden sohbet edebilme imkanı sağlayan Online Sınırsız Mobil Sohbet Sitesi‘dir. Sohbet Odaları ile yurt dışı ve yurt içinden katılım sağlayan yeni kullanıcılar ile sohbet ederek tanışma fırsatına sahip olabilirsiniz. Siz de bu nezih sohbet ortamında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken kendinize bir rumuz belirleyerek sohbet odalarımıza giriş yapmak olacak; bu sayede bay ve bayan kullanıcılarımız ile tanışıp güzel sohbetler etmeye başlayabilirsiniz.

Kastamonu, Türkiye’nin kuzey kesiminde, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ildir. İlin komşularını Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın illeri oluşturmakta olup, ilin ayrıca kuzeyde Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır.

Kastamonu ilinin ilçeleri; Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya’dır.

Kastamonu ili nüfusu 379.405’tir.

Kastamonu ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Sanayi son yıllarda gelişmeye başlamıştır. Türkiye’nin orman bakımından zengin bölgelerinden biridir. Kastamonu hayvancılığa çok müsaittir. Sığır, manda, koyun, tiftik keçisi, kıl keçisi beslenir. Arıcılık gelişmiştir. Tiftik keçisinde Ankara ve Konya’dan sonra gelir.  Kastamonu orman bakımından zengindir. Ayrıca burada geyik, karaca, ayı, kurt, tilki ve çakal gibi yabani hayvanlar da çoktur.

Sanayi tarıma dayanır. Orman ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. Parke, kağıt ve kontrplak fabrikaları, Taşköprü Kendir Fabrikası, Şeker Fabrikası, Cide Kereste Fabrikası, üç adet Yem Fabrikası, Et Kombinası, Elektrik Motoru Fabrikası, çelik atölyeleri, süt ve tereyağı fabrikaları; bakırcılık, metal eşya, dokuma, çuval, halat, tahta kaşık atölyeleri bulunur.

Kastamonu; dağları, ovaları ve sahilleri ile doğanın en güzel yönlerini yansıtıyor ve kültürel zenginliğiyle de ziyaretçilerini şaşırtmayı başarıyor. Büyük şehirlerin karmaşasından uzak huzurlu bir atmosfer sunan Kastamonu, Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olarak görülüyor.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Mobil Kastamonu Sohbet Ortamı

Türkiye’nin ve Avrupa’nın her şehrinden giriş yapan kullanıcılarımız ile birlikte Arkadaş Sohbet odalarımız da sizleri bekliyoruz. Sizlere kalıcı arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar edinebileceğiniz Kaliteli Sohbet Ortamı sunmaktayız. Günün her saati sohbet odalarımız da bir çok kullanıcı aktif olarak sohbet etmektedir. Sohbet sitemizin gerek yöneticileri olsun gerekse adminleri olsun sizin rahatınız ve güvenliniz konusunda çok hassas bir tutum sergilemektedirler. Seviyeli Sohbet etmek istiyorsanız sizleri Ücretsiz Sohbet Odalarımız da bekliyor olacağız.

Kastamonu Sohbet OdaLarı Hoş SohbetLer DiLer

Kastamonu Sohbet Ortamı

Kastamonu Sohbet Ortamı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
sohbet